Електрокам'янка для сауни та лазні Sawo Aries ARI3-60NS-P

- Немає в наявності
- Код: 29517
15 300 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрокам'янка Sawo Aries ARI3-60NS-P
Принципово нова модель електрокам'янки для сауни Sawo Aries ARI3-60NS-P з виносним пультом керування. Має невеликі габаритні розміри. Ідеально підходить для маленьких та середніх саун. Доступні варіанти електропечей з вбудованим пультом керування (маркування NB) та виносним (маркування NS).
Характеристики електрокам'янки Sawo Aries ARI3-60NS-P:
- Потужність: 6.0 кВт
- Розмір сауни: 5-9 м3
- Управління: виносний пульт (в комплект не входить)
- Розміри (ШхГхВ): 300х300х930 мм
- Каміння: 60 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sawo |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Об'єм парної | 6 куб. м |
| Парогенератор | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага каменів | 60 кг |
| Потужність | 6 кВт |
| Пульт управління | виносний, в комплект не входить |
| Тип електроживлення | 220/380 В |
| 5-9 куб.м. | 300/300/930 |
- Ціна: 15 300 ₴



