Матові двері для лазні та сауни Tesli Steel Sateen 1900х700

- Готово до відправки
- Код: 013542
11 790 ₴
Двері для лазні та сауни Tesli Steel Sateen 1900х700
Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Steel Sateen 1900х700:
1. Полотно виготовлене із 8 мм загартованого скла (сталініту), яке має високу механічну міцність і термостійкість.
2. Регулюємі петлі із нержавіючої сталі в масі з декоративними накладками.
3. Короб із липи.
4. Двері універсальні (досить перевернути для зміни лівого або правого відкриття).
5. Без порогу. Як додаткову опцію Ви можете замовити поріг.
6. Механізм закриття знаходиться у дверному коробі.
7. Надійна роликова защіпка забезпечує довготривалу експлуатацію.
8. Термостійкий ущільнювач зберігає паро-температурні показники в сауні.
9. Ручка двокомпонентна: дерев'яна зі сторони парної та з нержавіючої сталі ззовні.
Гарантія - 12 місяців.
Всі вироби ТМ "Tesli" мають необхідні сертифікати й гігієнічні висновки для застосування на території України.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Скло |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Порода дерева | Липа |
| Тип скла | Загартоване |
| Виконання скла | Тоноване |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Конструктивні особливості | Без порогу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 1900 мм |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип відкривання | універсальна (права, ліва) |
| Висота по коробу | 1880 мм |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Розмір | 1900х700 |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Прозорість | матові |
- Ціна: 11 790 ₴








