Двері для лазні та сауни Tesli Max 1900х700

- Готово до відправки
- Код: 006410
10 716 ₴
Двері для лазні та сауни Tesli Max 1900х700
Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Max 1900х700:
1. За рахунок технологічності конструкції двері можуть використовуватися як в комерційних, так і в домашніх умовах, оскільки витримують екстремальні навантаження.
2. Полотно комбіноване :
2.1 дерев’яна частина полотна товщиною 35 мм. із ламелей з липи
2.2 загартований, енергозберігаючий склопакет бронзового відтінку товщиною 14мм.
3. Короб виготовлений із липового бруса.
4. Двері не універсальні (праві, або ліві).
5. По периметру короба встановлений ущільнювач для збереження паро-температурних показників в парній кімнаті.
6. Двері закриваються на защіпку.
7. Ручка оригінального і зручного дизайну (не нагрівається, зручна в монтажі).
Гарантія: 12 місяців.
Усі вироби ТМ "Tesli" мають гігієнічні висновки та сертифікати якості.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Липа |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Конструктивні особливості | Без порогу, Глухі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 1900 мм |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Натур |
| Тип | в сауну і лазню |
| Висота по коробу | 1880 мм |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Товщина полотна | 35 мм |
| Розмір | 1900х700 |
| Тип відкривання | не універсальні ( ліві або праві ) |
| Прозорість | прозорі |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
- Ціна: 10 716 ₴







