Матові двері для лазні та сауни Tesli Bravo Sateen 1900 х 700

- Готово до відправки
- Код: 008703
7 650 ₴
Двері для лазні та сауни Tesli Bravo Sateen 1900 х 700
Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Bravo Sateen 1900 х 700:
1. Полотно виконане з 4 мм загартованого скла (сталініта), має бронзовий відтінок (тоноване). Скло не прозоре.
2. Короб виготовлений із клеєного липового бруса.
3. Петлі із нержавіючої сталі.
4. Двері універсальні (праві, ліві).
5. Без порогу. Як додаткову опцію Ви можете замовити поріг.
6. По периметру короба встановлений ущільнювач для збереження паро-температурних показників в парній кімнаті.
7. Двері закриваються на защіпку, встановлену на ручку.
Продукція має гігієнічні висновки та сертифікати якості.
Гарантія: 12 місяців.
Цікаво, що при поселенні на нове місце проживання, фіни, перш за все, будували саме сауну. Сауна - це місце для відпочинку і розслаблення, крім того, ще це місце для оздоровлення, тому що холодний вологий клімат вимагає від людини постійне прийняття таких процедур.
Також тепло з сауни обігрівало і решту будинку. Сучасні сауни будуються у селах, на дачах, в приватних будинках, також це окремі будівлі у дворі.
Перш за все, конструкція сауни щільно пов'язана з фінською культурою, способом їх життя, місцевими звичаями і будівельними перевагами. Зрозуміло, що це частина їх життєвого устрою. Для слов'ян відвідування сауни це, перш за все, приємне проведення часу з користю для здоров'я.
Двері для сауни "Bravo - Sateen" прекрасно підійдуть для будь-якого виду лазень або сауни.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Скло |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Порода дерева | Липа |
| Тип скла | Загартоване |
| Виконання скла | Матове |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Конструктивні особливості | Без порогу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 1900 мм |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип відкривання | універсальна (права, ліва) |
| Висота по коробу | 1870 мм |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Прозорість | матові |
| Товщина полотна | 4 мм |
| Колір | бронза |
- Ціна: 7 650 ₴




