Огорожа світильника Tesli "Ліра"

- Готово до відправки
- Код: 007663
990 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огорожа світильника Tesli "Ліра"
Кутове огородження світильника Tesli "Ліра" – це стильний та практичний аксесуар для лазні та сауни, що захищає світильник від механічних пошкоджень і забезпечує м'яке, розсіяне світло. Завдяки ергономічному дизайну, огородження легко монтується і доповнює інтер’єр будь-якої парної.
ХарактеристикиТип: огородження
Висота: 375 мм
Глибина в кутку: 210 мм
Глибина на прямій стіні: 100 мм
Гарантія: 6 місяців
Країна виробника: Україна
Матеріал: липа
Ширина: 270 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Города для світильника |
| Глибина в кутку | 210 мм |
| Глибина на прямий стіні | 100 мм |
| Матеріал | Липа |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 375 мм |
- Ціна: 990 ₴



