Двері Tesli Глуха Зебра 2000х800

- В наявності
10 038 ₴
Двері Tesli Глуха Зебра 1900 х 700
Конструктивні особливості ДС Глуха Зебра 1900 х 700:
1. Полотно зашито із двох сторін липовою ламеллю.
2. По периметру короба вмонтовано ущільнювач.
3. Короб із липи.
4. Двері універсальні (досить перевернути для зміни лівого або правого відкриття).
5. Без порогу. Як додаткову опцію Ви можете замовити поріг.
6. Механізм закриття знаходиться у дверному коробі.
7. Надійна роликова защіпка забезпечує довготривалу експлуатацію.
8. Оригінальна і зручна ручка (не нагрівається, зручна в монтажі).
9. Петлі із нержавіючої сталі.
Гарантія - 12 місяців.
ХарактеристикиРозмір: 1900х700
Вид: в лазню, сауну
Тип: глухі
Висота по коробу: 1870 мм
Ширина по коробу: 680 мм
Товщина полотна: 35 мм
Наявність порогу: без порогу
Тип відкривання: універсальні ( праві, ліві )
Колір: натур
Порода деревини: липа
Гарантія: 12 місяців
Країна виробника: Україна
Матеріал: дерево
Вироби ТМ "Tesli" мають всі необхідні сертифікати і гігієнічні висновки для застосування на території України.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал дверного полотна | Дерево |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Порода дерева | Липа |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Конструктивні особливості | Без порогу, Глухі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 1900 мм |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Натур |
| Тип | в сауну і лазню |
| Висота по коробу | 1870 мм |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Товщина полотна | 35 мм |
| Розмір | 2000х800 |
- Ціна: 10 038 ₴
