Двері для лазні та сауни Tesli Bravo 1900 х 700

- Готово до відправки
- Код: 006164
6 858 ₴
Двері для лазні та сауни Tesli Bravo 1900 х 700
Скляні двері для сауни та лазні Tesli Bravo 1900×700 мм – надійне та стильне рішення для вашої парної. Виготовлені із загартованого скла (сталініта) товщиною 4 мм, вони забезпечують високу термостійкість та безпеку. Бронзове тонування додає естетики, а прозоре скло візуально збільшує простір.
Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Bravo 1900 х 700:
1. Полотно виконане з 4 мм загартованого скла (сталініта), має бронзовий відтінок (тоноване). Скло прозоре.
2. Короб виготовлений із клеєного липового бруса.
3. Петлі із нержавіючої сталі.
4. Двері універсальні (праві, ліві).
5. По периметру короба встановлений ущільнювач для збереження паро-температурних показників в парній кімнаті.
6. Двері закриваються на защіпку, встановлену на ручку, що виключає пошкодження скла.
Гарантія: 12 місяців.
Переваги:
- Універсальність – підходять для лівого та правого відкривання
- Cтійкість до температурних перепадів
- Якість, перевірена роками.
Розмір: 1900х700
Вид: в сауну
Тип: скляні
Висота по коробу: 1870 мм
Ширина по коробу: 680 мм
Прозорість: прозорі
Товщина полотна: 4 мм
Наявність порогу: без порогу
Тип відкривання: універсальні ( праві, ліві )
Колір: бронза
Порода деревини: липа
Гарантія: 12 міс.
Країна виробника: Україна
Матеріал: Загартоване скло + дерево
Доставляємо по всій Україні!
Замовляйте двері Tesli Bravo для комфорту та естетики вашої сауни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Скло |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Порода дерева | Липа |
| Тип скла | Загартоване |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Конструктивні особливості | Без порогу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 1900 мм |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 4 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип відкривання | універсальна (права, ліва) |
| Висота по коробу | 1870 мм |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Колір | бронза |
| Прозорість | прозорі |
- Ціна: 6 858 ₴




