Вікно для сауни Tesli "Англійське" 600х500

- Готово до відправки
- Код: 015019
10 536 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вікно для сауни Tesli "Англійське" 600х500
Вікна з липи для сауни та лазні зроблені спеціально для використання в парних кімнатах. Крім естетичної сторони, вони виконують важливу функцію провітрювання і висушування приміщення, що значно продовжує термін служби вагонки, бруса і дверей. Критичним перепадам температур успішно протистоїть склопакет з загартованим склом.
ХарактеристикиВид: відкидне
Тип: Вікно для лазні та сауни
Висота по коробу: 500 мм
Ширина по коробу: 600 мм
Глибина: 78 мм
Гарантія: 12 місяців
Країна виробника: Україна
Кількість стекол: 3 шт.
Матеріал: липа
Склопакет: двокамерний
Товщина склопакету: 38 мм, загартований
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення вікна | Звичайне |
| Матеріал віконного профілю | Дерево |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | відкидне |
| Тип | Вікно для лазні та сауни |
| Висота по коробу | 500 мм |
| Ширина за коробом | 600 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Кількість стекол | 3 шт. |
| Матеріал | Липа |
| Склопакет | двокамерний |
| Товщина склопакету | 38 мм, загартований |
- Ціна: 10 536 ₴




