Вікно для сауни Tesli "Еко" поворотне 600 х 500 х 45

- Готово до відправки
- Код: 014767
4 602 ₴
Вікно для сауни Tesli "Еко" 600х500
Вікна із липи для лазні та сауни від ТМ «Tesli» створені для використання в парних кімнатах. Вони зроблять сауну більш затишною і комфортною. Вікна виготовляються за унікальною технологією «Tesli», яка забезпечує стійкість до температурних і кліматичних навантажень. Критичним перепадам температур успішно протистоїть склопакет із загартованим склом. Конструкція виробу дозволяє провітрювати приміщення після експлуатації.
Для подовження терміну служби вікна, захисту його від впливу ультрафіолетового випромінювання та атмосферних опадів, рекомендується покрити дерев’яні частини виробу засобами захисту деревини для внутрішніх та зовнішніх робіт.
ХарактеристикиВид: поворотне
Тип: вікно для лазні та сауни
Висота по коробу: 500 мм
Ширина по коробу: 600 мм
Глибина: 45 мм
Гарантія: 12 місяців
Країна виробника: Україна
Матеріал: липа
Склопакет: однокамерний, 2 скла
Товщина склопакету: 14 мм, загартований
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення вікна | Звичайне |
| Матеріал віконного профілю | Дерево |
| Тип скла (склопакетів) | Загартоване |
| Вид склопакету | Однокамерний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість стулок | 1 |
| Виконання скла | Напівпрозоре |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина, мм | 45 |
| Тип | вікно для лазні та сауни |
| Висота по коробу | 500 мм |
| Ширина за коробом | 600 мм |
| Матеріал | Липа |
| Склопакет | однокамерний, 2 скла |
| Товщина склопакету | 14 мм, загартований |
- Ціна: 4 602 ₴


