Шайка для сауни Tesli 5 л із термодеревини та пластм. вставкою

- Готово до відправки
- Код: 014197
1 218 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шайка призначена для зберігання запасу води. Корпус і ручка виготовлені з термованної деревини, кільця — з неіржавкої сталі. Ця модель обладнана внутрішньою пластиковою вставкою, яка забезпечує тривалий термін і зручність експлуатації.
ХарактеристикиТип
шайка
Висота
з ручкою 350 мм
Діаметр
Верхня частина 230 мм, нижня частина 190 мм
Гаранія
6 місяців
Країна виробника
Україна
Матеріал відра
термована липа, вільха
Матеріал кріпильних деталей
нержавіюча сталь
Об `єм
5л
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів, що не впливають на їхнє основне призначення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ємності | Шайка |
| Матеріал ємності | Липа |
| Матеріал ручки | Липа |
| Об`єм | 5 л |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр | 230 мм |
| Довжина ручки | 110 мм |
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 218 ₴




