Вологостійкий динамік 20 Вт для лазні та сауни

- Немає в наявності
- Код: 01234
2 304 ₴
Вологостійкий динамік 20 Вт для лазні та сауни
Для організації корисного і при цьому приємного і комфортного відпочинку в парильному приміщенні, необхідно потурбуватися про атрибути, які дозволять розслабитися і створити атмосферу затишку. До них можна віднести вологостійкий динамік, завдяки якому можна слухати релаксуючу музику і насолоджуватися процедурою паріння.
Вологостійкий динамік застосовується в приміщеннях з високою вологістю і температурними показниками. Він чудово підійде для монтажу в російській лазні, фінській сауні і турецькому хамамі. Встановлювати динамік необхідно на висоті не більше 1 метра від підлоги, де температура повітря не перевищує 70 градусів Цельсія.
Серед основних переваг, які має вологостійкий динамік 20 Вт, варто виділити бездоганну якість німецького виробника, здатність витримувати 100% вологу, хорошу потужність і чисте звучання, компактність і естетичність.
|
Виробник |
Eliga |
|---|---|
|
Країна виробник |
Німеччина |
|
Діаметр посадочний |
94 мм |
|
Діаметр зовнішній |
135 мм |
|
Вага |
340 гр |
|
Акустична потужність |
20 Вт |
|
Захист від вологи |
100% (IP 55) |
|
Витримують, t°С |
до 70°С |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Акустична потужність | 20 Вт |
| Вага | 340 гр |
| Витримують, t°С | до 70°С |
| Діаметр зовнішній | 135 мм |
| Діаметр посадковий | 94 мм |
| Захист від вологи | 100% (IP 55) |
- Ціна: 2 304 ₴



