Підкладка під теплу підлогу ППЕ Поліфом 4 мм з металізованою плівкою BOPP 10 м2

- В наявності
1 620 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пінополіетилен Polifoam 4 мм ламінований металізованою плівкою ВОРР
ППЕ Polifoam 3004/ВОРР 1,1 х 25 м
Матеріал: Спінений поліетилен зшитого типу ламінований металізованою поліпропіленовою плівкою BOPP
Товщина: 4 мм
Розмір: 1 х 25 м
Щільність: 30 ÷ 33 кг/м3
Кількість в рулоні: 27,5 м2
Виробник: Polifoam (Угорщина), Trocellen Group
Властивості:
Коефіцієнт теплопровідності (λ) при +25 °C: 0,039 Вт/м*K
Опір пародіффузіі: 12000 μ
Коефіцієнт відображення: 95%
Температура експлуатації (робочий температурний інтервал): від - 60 до + 95°C
Хімічно зшитий пінополіетилен із закритою структурою комірок (ППЕ НХ) з відбиваючим екраном.
Полотно пінополіетилену ламіноване металізованим покриттям BOPP.
BOPP - це міцна поліпропіленова плівка з алюмінієвим напиленням (біаксіально орієнтована поліпропіленова плівка).
Особливості ППЕ Polifoam/BOPP
- Матеріал з ламінуванням BOPP відрізняється більшою міцністю, ніж ППЕ з алюмінієвою фольгою;
- ППЕ Polifoam/BOPP має хорошу відбиваючу здатність;
- Покриття BOPP стійке до механічних пошкоджень, не розтріскується і не відшаровується від пінополіетилену;
- BOPP не тьмяніє і не окислюється під впливом навколишнього середовища, зберігаючи відмінний зовнішній вигляд і технічні властивості тривалий період часу;
- Polifoam/BOPP стійкий до агресивного середовища, не потребує додаткового захисту в конструкціях "тепла підлога" під стяжку.
Відбиваюча теплоізоляція Polifoam/BOPP широко використовується
- У конструкціях «тепла підлога» для підвищення ефективності обігріву, підходить для водяних, електричних та ІК плівкових підлог;
- За радіаторами опалення;
- У системах ізоляції під покрівлю як промені відбиваючий шар і тепло-, звуко-, паро-, гідроізоляція;
- У теплоізоляції балконів, лоджій, гаражів, промислових, складських приміщень та інших будівельних конструкцій;
- Для ізоляції повітропроводів в системах вентиляції і кондиціонування.
Переваги використання відбивної ізоляції Polifoam/ВОРР
- Висока ефективність збереження тепла;
- Економія коштів на опалення;
- Рівномірно розподіляє тепло;
- Має гарні тепло-, звуко-, пароізоляційнимі властивості;
- Стійкий до агресивного середовища (не потребує додаткового захисту при використанні під стяжку);
- Не пропускає і не вбирає вологу;
- Рекомендований для електричних і інфрачервоних підлог, тому що не проводить електричний струм;
- Тривалий термін експлуатації (зберігає стабільні характеристики під дією навантажень з плином часу, не дає усадку під стяжкою);
- Не містить речовин, небезпечних для здоров'я;
- Не складається з волокон, не токсичний, не має запаху;
- Не сприяє розмноженню грибків і плісняви.
Рекомендації по монтажу
- Для отримання максимального ефекту віддзеркалення тепла, між відбиваючою поверхнею ізоляційного матеріалу і будівельною конструкцією необхідно зробити замкнутий повітряний зазор товщиною 10-20 мм;
- Матеріал необхідно встановлювати відбиваючою поверхнею BOPP в сторону повітряного зазору;
- Так як Polifoam/ВОРР має прекрасні пароізоляційнимі властивостями, він може застосовуватися в якості пароізоляції до мінеральної вати і повинен встановлюватися з «теплої» сторони відносно захисної конструкції і масивної ізоляції.
Вигода
- Теплоізоляція - збереження тепла всередині приміщення, зниження теплонапруженості (відображення тепла назовні). Для створення комфортних умов: взимку - тепло, влітку - прохолодно;
- Звукоізоляція - зниження рівня повітряного і ударного шуму;
- Не пропускає пар, не вбирає вологу, перешкоджає утворенню конденсату;
- Економія енергії - віддзеркалення теплового випромінювання всередину приміщення;
- Стабільна структура - висока стійкість до розриву і деформації;
- Екологічно чистий матеріал - не завдає шкоди здоров'ю людини і навколишньому середовищу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polifoam |
| Країна виробник | Угорщина |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Вид основної сировини | Органічне |
| Покриття | Ламіноване |
| Тип покриття | З одного боку |
| Щільність | 30 кг/м3 |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Теплопровідність | 0.038 Вт/мК |
| Мінімальна робоча температура | -60 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Довжина | 25 м |
| Розмір | 10 м2 |
- Ціна: 1 620 ₴
