Підкладка Arbiton Secura Max Aquastop Smart 5мм/5.5 м.кв

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 555
645 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підкладка Arbiton Secura Max Aquastop Smart 5мм/5.5 м.кв
Arbiton Secura Max Aquastop Smart - прекрасно ізолює підлогу від холоду - найвищий рівень теплового опору.
Покращений акустичний комфорт.
Дуже високий рівень акустичної ізоляції
2 в 1 - Aquastop паро-бар'єр і стрічка.
Матеріал - XPS/PE
| Характеристики | |
| Країна виробник | Польща |
| Бренд | Decora |
| Товщина (мм) | 5 |
| Довжина (мм) | 470 |
| Ширина (мм) | 118 |
| Площа упаковки (м2) | 5.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 118 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Товщина | 5 мм |
- Ціна: 645 ₴

