Підкладка Arbiton SECURA Aquastop Smart 2.2мм/6м2

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 226
579 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підкладка гармошка Arbiton Secura Aquastop Smart 2.2 мм XPS + пароізоляція + скотч - це матеріал, необхідний для усунення незначних нерівностей підстави, підвищення звуко- і теплоізолюючої здатності, а також для поглинання статичних і ударних навантажень.
| Характеристики | |
| Країна виробник | Польща |
| Бренд | Decora |
| Товщина (мм) | 2.2 |
| Довжина (мм) | 5100 |
| Ширина (мм) | 1180 |
| Площа упаковки (м2) | 6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 1180 мм |
| Довжина | 5100 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
- Ціна: 579 ₴


