Підкладка Arbiton Multiprotec Acoustic 2 мм/8 м.кв.

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28Arbiton
2 120 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підкладка Arbiton Multiprotec Acoustic 2 мм/8 м.кв.
Підкладка Arbiton Multiprotec Acoustic покращує акустичний комфорт.
Покращує акустичний комфорт - забезпечуючи високий рівень зниження рівня шуму в приміщенні.
Матеріал - PU / мінерали + ALU фольга
| Характеристики | |
| Країна виробник | Польща |
| Бренд | Decora |
| Товщина (мм) | 2 |
| Довжина (мм) | 8000 |
| Ширина (мм) | 1000 |
| Площа упаковки (м2) | 8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 8000 мм |
| Товщина | 2 мм |
- Ціна: 2 120 ₴

