Підкладка Arbiton SECURA thermo рулон 1,6 мм/16,5м.кв

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16165
828 ₴/рулон
Показати оптові ціни+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підкладка Arbiton SECURA thermo рулон 1,6 мм/16,5 м2
Матеріал: екструдований полістирол, можливість використання із системою підігрівання підлоги, стійкий під час навантажень (витримки під час тиску 5 т/м2), що продовжить термін експлуатації підлогових покриттів, поглинання звуку: 20 дБ, коефіцієнт теплопровідності 0,0215 Вт/м.кв, вирівнювання нерівностей: до 1.2 мм, довжина 15 м, висота 1,1 м, товщина 1,6 мм, у пак 16,5 м2.
| Характеристики | |
| Країна виробник | Польща |
| Бренд | Decora |
| Товщина (мм) | 1,6 |
| Довжина (мм) | 15000 |
| Ширина (мм) | 1100 |
| Площа упаковки (м2) | 16,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 1100 мм |
| Довжина | 15000 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Матеріал | Полістирол |
- Ціна: 828 ₴/рулон

