Шпаклівка фасадна суперфініш ПЦН-027 Поліпласт 20 кг, білий

- Немає в наявності
691 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості:
- тонкошарове фінішне вирівнювання (0,6-2 мм)
- дрібний ремонт і шпатлювання (до 3 мм) поверхонь фасадів та інтер'єрів
- створення гладких, міцних поверхонь білого кольору під оздоблення та фарбування
- вологостійка
- морозостійка
- паропроникна
- атмосферостійка
- високопластична, легко загладжується
- висока адгезія до мінеральних поверхонь
Шпаклівка фасадна (суперфініш біла) ПЦН-027 – готова суха суміш для фінішного тонкошарового вирівнювання основ, що не деформуються (цегла, легкий бетон, бетон, цементні, цементно-вапняні та аналогічні штукатурки тощо), як зовні так і всередині сухих та вологих приміщень.
Шпаклівка ПЦН-027 може застосовуватися як декоративний шар, а також для шпаклювання невеликих заглибин та дефектів.
Після затирання обробленої поверхні утворюється гладка міцна поверхня білого кольору під фарбування або подальше оздоблення.
! Випускається в одному кольорі: яскраво-білому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Поліпласт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип використання | Універсальний |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Мішок паперовий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 1.2 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 0.6 мм |
| Максимальна товщина шару | 2 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
- Ціна: 691 ₴

