Змішувач для раковини чорний матовий Koller Pool Kvadro Start KS0200B

- Готово до відправки
- Код: 1136330605
2 214 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kvadro Start змішувач для раковини, чорний матовий (KS0200B)
Змішувач для умивальника Kvadro Start в чорному стильному кольорі стане не лише функціональним елементом ванної кімнати, але й вираженням вашого неповторного стилю.
Виробник - Koller Pool
Серія - Kvadro Start
Країна виробник - Австрія
Вид товару - Змішувач
Призначення - Для раковини
Вид монтажу - Врізний
Колір - Чорний матовий
Матеріал - Латунь
Висота змішувача, мм - 148
Тип керування - Одноважільний
Механізм змішування - Керамічний картридж
Підведення води - G 3/8
Гарантія - 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 210 мм |
- Ціна: 2 214 ₴



