Змішувач для кухні Koller Pool Kvadro Start хром KS0500

- Готово до відправки
- Код: 1136310305
2 560,80 ₴
2 099,86 ₴
Змішувач для кухні Koller Pool Kvadro Start
Koller Pool – це австрійський виробник сантехніки зі світовим ім'ям. Асортимент Koller Pool включає акрилові та сталеві ванни, душові кабіни та двері, керамічні вироби та вироби з литого мармуру, гідромасажні системи та аксесуари для ванних кімнат. Змішувачі серіb Kvadro Start, відмінно підійдуть для сучасних сантехнічних рішень. Тому що вони мають відмінний дизайн і не перевершену якість. Сучасні технології гальваніки дозволили завдати товстого шару хрому. Змішувач зберігатиме блиск протягом довгих років. Плавний, але також чіткий хід ручки дозволить вам регулювати потік і температуру.
Представлена тут модель одноважільний, врізний кухонний змішувач для раковини KS0500 серії Kvadro Start від Koller Pool оснащується аератором німецької компанії Neoperl з функцією QuickClean, керамічним картриджем від іспанської компанії Sedal, шлангами підводу води 1/2 18.6 див.
Виробник - Koller Pool
Серія - Kvadro Start
Країна виробник - Австрія
Вид товару - Змішувач
Призначення - Для кухні
Вид монтажу - Врізний
Колір - Хром
Матеріал - Латунь
Висота змішувача, мм - 345
Тип керування - Одноважільний
Механізм змішування - Керамічний катридж
Поворотний вилив - Так
Витяжний вилив - Ні
Підведення води - G 3/8
Гарантія - 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 210 мм |
- Ціна: 2 099,86 ₴

