Змішувач для душу Koller Pool Kvadro Start чорний матовий KS0400B

-15%
- Готово до відправки
- Код: 1136320605
2 800 ₴
2 380 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kvadro Start змішувач для душа, чорний матовий
Змішувач для душу Kvadro Start в чорному кольорі найкраще комплектується з чорним душовим гарнітуром KRS0360B.
Новітня технологія змішування води завдяки картриджам іспанської фабрики Sedal дозволяє точно регулювати температуру, забезпечуючи ідеальні умови для вашого розслаблення.
Виробник - Koller Pool
Серія - Kvadro Start
Країна виробник - Австрія
Вид товару - Змішувач
Призначення - Для душу
Вид монтажу - Настінний
Колір - Чорний матовий
Матеріал - Латунь
Тип управління - Одноважільний
Механізм змішування - Керамічний картридж
Підведення води - G 1/2
Гарантія - 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 210 мм |
- Ціна: 2 380 ₴

