Змішувач для ванни Koller Pool Kvadro Start хром KS0100B

- В наявності
- Код: 1136300305
3 300 ₴
3 135 ₴
Kvadro Start змішувач для ванни
Змішувач для ванни Kvadro Start від Koller Pool гарантує якість і надійність у кожній деталі. Виготовлений з латуні, він забезпечує довговічність і стійкість до зношування. Оснащений картриджем Sedal з Іспанії, змішувач пропонує плавне перемикання режимів і тривалий термін служби. У разі потреби картридж можна легко замінити, що забезпечує безперебійне користування. Аератори Neoperl з Німеччини насичують воду повітрям, дозволяючи економити до 40% води, не жертвуючи якістю потоку. Вони легко очищуються або замінюються при потребі, забезпечуючи максимальний комфорт і ефективність. Змішувач Kvadro Start поєднує передові технології з елегантним дизайном, зберігаючи комфорт і стиль вашої ванної кімнати.
Характеристики
Довжина виливу 18 см
Вид монтажу Настінний
Діаметр катриджу, мм 35
Країна-виробник товару Австрія
Вага 1,88 кг
Спосіб монтажу На 2 отвори
Матеріал Латунь
Керування Одноважільний
Гарантія, міс 60
Комплектація Змішувач
Рекомендовані додаткові товари Душовий гарнітур, душова система
Колір Chrome
Висота, см 10,5
Колекція KVADRO START
Тип Для ванни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 230 мм |
- Ціна: 3 135 ₴

