Терасна дошка 150х25х2200 Tardex Classic, колір Венге

-8%
- Готово до відправки
1 939 ₴/кв.м
1 783,88 ₴/кв.м
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Терасна дошка «Classic» – ідеальний варіант для будь-якого виду літніх майданчиків , від вуличних сцен і помостів до відкритих майданчиків кафе-терас кафе. Вона виглядає сучасно і стильно і має відмінні експлуатаційні якості.

Допоможемо прорахувати необхідну кількість, підберемо комплектуючі, проконсультуємо, телефонуйте)
Властивості:
- легко монтується, при необхідності збільшення розміру настилу його легко наростити;
- демонтується в кінці сезону або при переїзді, і також легко збирається заново;
- може цілий рік перебувати під відкритим небом, не деформуючись, не втрачаючи міцності і зовнішнього вигляду;
- не боїться дії вологи, не розмокає, не гниє, не іржавіє, не обростає
- не підтримує горіння. Впав на неї недопалок або свічка згасне, не викликавши пожежі, а пляма згодом легко видалити наждачним папером
- не ковзає, не боїться сильних ударів, пролитої кави або соку
- не деформується під вагою меблів.
- завдяки натуральності складу дошки, з нею приємно ходити босими ногами — відчуття буде таким же, як якщо б ви йшли по дерев’яній підлозі
Характеристики терасної дошки Classic
|
Структура |
Комірчаста |
|
Поверхні |
двостороння: спіл дерева / рифлення |
|
Склад |
деревина твердих порід – 70% поліетилен – 25% аддитивен – 5% |
|
Застосовуються сорти деревини |
твердих порід |
|
Розмір дошки |
150 х 25 х 2200 (під замовлення до 6000 мм) |
|
Вага стандартної дошки (L = 2200) |
6,27 |
|
Площа стандартної дошки (L = 2200) |
0.330 |
|
Водопоглинення |
не більше 1% |
|
Температурний діапазон використання |
Від -60 до +80 |
|
Відносне лінійне температурне розширення |
Від 0.2% до 0.5% |
|
Щільність |
1,3 |
|
Термін придатності |
понад 25 років |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
- Ціна: 1 783,88 ₴/кв.м



