Змішувач для душу Koller Pool Grace GR0450

- Готово до відправки
- Код: 1108320305
2 667 ₴
2 160,27 ₴
Змішувач для душу Koller Pool Grace GR0450
Koller Pool – це австрійський виробник сантехніки зі світовим ім'ям. Асортимент Koller Pool включає акрилові та сталеві ванни, душові кабіни та двері, керамічні вироби та вироби з литого мармуру, гідромасажні системи та аксесуари для ванних кімнат. Концепція серії GRACE - це простота та вишуканість. М'яке свічення хрому підкреслює чистоту ліній форм, а завдяки стриманій витонченості та грації моделі цієї серії доповнять і облагородять практично будь-який інтер'єр.
Представлена модель одноважільного, настінного змішувача для душу Grace GR0450 від Koller Pool, оснащується керамічним картриджем від іспанської компанії Sedal, має відвід для підключення душового шланга під діаметр 1/2", і встановлюється на 2 отвори за допомогою ексцентричного з'єднання під діаметр 1/2" .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Монтаж | Настінний |
| Вага | 1.25 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 210 мм |
- Ціна: 2 160,27 ₴





