ROUND Smart унітаз підвісний з сидінням Soft-close, белый

- Немає в наявності
- Код: RN-0490-RW
8 774 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ROUND Smart унітаз підвісний з сидінням Soft-close (RN-0490-RW)
Підвісний унітаз ROUND Smart має стильні оптимальні форми та компактні розміри - 49 см, безобідкову чашу, а сидіння з механізмом Soft-close та функцією легкого зняття.
Основним матеріалом керамічних виробів Koller Pool є фарфор, який виробляється з білої глини при температурі випалу 1250'С і відрізняється від санфаянсу відсутністю пор на поверхні. Тому кераміка Koller Pool не вбирає бактерії, бруд, побутову хімію та зберігає початковий білосніжний колір протягом усього терміну користування. Всі керамічні вироби Koller Pool проходять тест на відсутність мікротріщин та тест на навантаження згідно європейських стандартів.
Гарантія на кераміку Koller Pool складає 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Кругла |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 420 мм |
- Ціна: 8 774 ₴


