Бойлер горизонтальний Bilight GCHL 804430 B12 TSR з термостатом зліва 82 л

- Готово до відправки
- Код: 81BT1036
10 909 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер горизонтальний Bilight GCHL 804430 B12 TSR термостат зліва 82 л
Електричний водонагрівач Tesy BiLight для горизонтального встановлення розроблений відповідно до найвищих європейських стандартів безпеки та вимог якості. Асортимент продукції має моделі з обсягом від 50 до 150 літрів.
Безкоштовна доставка: Пропонуємо безкоштовну доставку по Києву та Київській області до 30 км (м. Бровари, Буча, Ірпінь)
Особливості бойлера:
- PISTON ЕФЕКТ для контролю швидкості вхідної води та збільшення кількості теплої води до 15%.
- Технологія INSUTECH розроблена компанією Tesy для високоефективної ізоляції та виключно низьких теплових втрат.
- BiLight індикація для легкого та швидкого розпізнавання режимів роботи.
- Електричний вимикач для увімкнення та вимкнення приладу.
- Захист від замерзання.
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії.
- Плазмове зварювання ємності для води для тривалого терміну експлуатації.
- Мідний нагрівальний елемент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 20 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 467 мм |
| Ширина | 855 мм |
- Ціна: 10 909 ₴

