Електричний бойлер Tesy Simpateco CTVOL 1004415 D07 TR 90 л

- Готово до відправки
- Код: 81BT1029
7 122 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний бойлер Tesy SimpatEco CTVOL 1004415 D07 TR 90 л
Безкоштовна доставка: Пропонуємо безкоштовну доставку по Києву та Київській області до 30 км (м. Бровари, Буча, Ірпінь)
Водонагрівач Tesy SimpateCO 90 л, мокрий ТЕН 1,5 кВт (CTVOL 1004415 D07 TR) зроблений в умовах сучасного високотехнологічного виробництва. Запатентоване сопло подавання холодної води уповільнює її змішування з уже нагрітою, що забезпечує на 15% більше гарячої води. Внутрішнє покриття бака захищає поверхню від корозії, надійне та рівномірне за товщиною. Для керування роботою пристрою внизу розташована поворотна ручка.
- Потужність ТЕНа - 1500 Вт
- Кількість ТЕНів — 1
- Тип ТЕНа — мокрий (заглибний)
- Тип покриття бака — склокераміка
- Тип монтажу — вертикальний
- Час нагрівання (ТЕН) 3 08 хв
- Керування — механічне, у нижній частині корпусу бака
- Підводка труб: знизу, діаметр під'єднання 1/2 дюйма
- Комплектація: бойлер, запобіжний клапан, магнієвий анод, гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 90 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 896 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 7 122 ₴

