Електричний водонагрівач Tesy Anticalc GCV 15044 24D B14 TBR 150 л

- Готово до відправки
- Код: 81BT1026
15 538 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач Tesy Anticalc GCV 15044 24D B14 TBR 150 л
Безкоштовна доставка: Пропонуємо безкоштовну доставку по Києву та Київській області до 30 км (м. Бровари, Буча, Ірпінь)
Водонагрівач Tesy Anticalc GCV 15044 24D B14 TBR місткістю 150 л обладнаний «сухими» ТЕНами 2х1,2 кВт. Внутрішній бак виготовлений із неіржавкої сталі, а його внутрішні стінки покриті склокерамікою, яка протидіє корозії. Встановлений збільшений магнієвий анод, що знижує жорсткість води та забезпечує тривалий безремонтний термін експлуатації. Заявлена потужність 1,2 кВт.
Технології водонагрівачів TESY Anticalc GCV:
- Anticalc — функція активного захисту від накипу. ТЕНи працюють за низької температури поверхні, запобігаючи осіданню мінералів.
- Piston Effect — технологія покращеної циркуляції вхідної води.
- Insutech — якісна екологічна теплоізоляція для зниження тепловтрат.
- CrystalTech — захисне емальоване покриття бака.
- Режим ECO оптимізує нагрівання та знижує споживання електроенергії.
- Клас енергоефективності — С.
- Час нагрівання Δt 45K (15-60 °C) – 3:07/6:13 год/хв.
- Термостат із подвійним захистом (перегрівання та замерзання).
- Стандартне під'єднання до комунікацій 1/2 дюйма.
- Річне споживання 4377 kWh.
Завдяки компактним габаритам (ВхШхГ: 1327х440х468 мм) електричний бойлер Tesy Anticalc ефективніше використовує простір у приміщенні. На корпусі встановлений механічний блок керування, світлодіодні індикатори та стрілковий термометр. Ця модель призначена для обслуговування сім'ї із 6 осіб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1327 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 15 538 ₴

