Водонагрівач Tesy Bilight GCV 100 44 15 B11 TSR 100 л

- Готово до відправки
- Код: 81BT1016
8 236 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач Tesy Bilight GCV 100 44 15 B11 TSR 100 л
Об'єм 100 літрів, підходить для встановлення у вузьких приміщеннях. Водонагрівачі серії BiLight розроблені відповідно до найвищих європейських стандартів вимогами до якості й енергоефективності.
Безкоштовна доставка: Пропонуємо безкоштовну доставку по Києву та Київській області до 30 км (м. Бровари, Буча, Ірпінь)
У цій моделі використані інноваційні рішення:
- низькі теплові втрати завдяки застосуванню високоточного INSUTECH PLUS технології для рівномірного розподілу поліуретанової ізоляції з високою щільністю і завтовшки аж 44 мм, моделі цієї серії мають клас енергоефективності С;
- немає теплового моста між внутрішнім баком для води та монтажним кронштейном, що забезпечує зниження втрат електроенергії на 16%;
- запатентована конструкція сопла з неіржавкої сталі, уповільнює змішування холодної та гарячої води, забезпечує на 15% більше гарячої води.
- Зовнішній регулятор температури та двоколірний LED індикатор BiLight рівня нагрівання води, з'єднаний із вологостійким вимикачем напруги, забезпечує інтуїтивно зрозуміле та безпечне керування водонагрівачем;
- патрубки подавання холодної й забору гарячої води виготовлені з неіржавкої сталі;
- сучасна технологія плазмового зварювання внутрішнього бака та сухого нанесення склокерамічне покриття, застосування магнієвого анода збільшеного розміру забезпечують гарантовану експлуатацію бака впродовж 5 років.
- Силовий кабель із вилкою — у комплекті.
- Усі електричні водонагрівачі TESY мають гігієнічну сертифікацію для зберігання питної води, відповідно до Європейської директиви 98/83 ЄС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 940 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 8 236 ₴

