Електричний водонагрівач Tesy Bellislimo GCR 502724D E31 EC 40 л

-7%
- Готово до відправки
- Код: 81BT1043
27 183 ₴
25 280,19 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач Tesy Bellislimo GCR 502724D E31 ECW з сухим теном 40 л
Безкоштовна доставка: Пропонуємо безкоштовну доставку по Києву та Київській області до 30 км (м. Бровари, Буча, Ірпінь)
Сучасний, оригінальний електричний бойлер Tesy BelliSlimo Dry GCR 502724D E31 EC для нагрівання води в системі водопостачання житлових і не житлових приміщень. Ця модель ідеально поєднує безліч технологічних переваг і стильний дизайн. Завдяки практичній плоскій формі, досить компактним розмірам, ніколи не виникає проблем із його встановленням, навіть у маленьких приміщеннях. Воду нагрівають сухі ТЕНи, ця модель обладнана двома нагрівачами для води. Внутрішня поверхня бака покрита захисним шаром склокерамічної емалі. Керування бойлером здійснюється через електронну панель керування, розташовану на передній частині електричного бойлера.
Особливості електричного бойлера Tesy BelliSlimo Dry GCR 502724D E31 EC:
- Оснащен сухим нагрівальним елементом;
- Має режим роботи на вимогу Bellislimo;
- Належить до енергоефективних типів водонагрівачів, енергетичний клас B;
- Реверсивний тип встановлення, його можна монтувати як вертикально, так і горизонтально
- Режим Eco Smart;
- Його конструктивна конструкція складається з подвійного бака з окремими нагрівальними елементами;
- Бойлер електричний має корисні додаткові переваги (функція швидкого нагрівання, швидкий "перший душ", режим "відпуску")
- Обладнаний лічильником зворотного відліку: зворотний відлік, поки електричні водонагрівачі не досягнуті бажаної температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Потужність номінальна | 2.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 40 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 709 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 25 280,19 ₴



