Водонагрівач комбінований Tesy Modeco Ceramic GCV11SLO 1504724D C21 TS2RCP з сухим теном 150 л

- Готово до відправки
- Код: 81BT1003
29 099 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач комбінований Tesy Modeco Ceramic GCV11SLO 1504724D C21 TS2RCP з сухим теном 150 л
Безкоштовна доставка: Пропонуємо безкоштовну доставку по Києву та Київській області до 30 км (м. Бровари, Буча, Ірпінь)
Бойлер призначений для нагрівання води для систем ГВС у будівлях із альтернативними джерелами теплової енергії (наприклад, котлами на твердому паливі або газі, сонячними колекторами). Бойлер забезпечений особливим вбудованим теплообмінником з 11 витками, а також сухим ТЕНом із двома нитками накала. Внутрішню поверхню бака захищають від корозії склокерамічне покриття й магнієвий анод.
- Стеклокерамика. Матеріал, в багато в чому схожий із описаною вище емаллю. З одного боку склокераміка не входить у реакцію з водою, не впливає на її смак і властивості, а також вважається досить надійною. З іншого боку, цей матеріал більш хрупок і схильний до появи мікротріщин і втрати своїх властивостей — як у міру зношування, так і через сильне нагрівання. Через це такі водонагрівачі зазвичай мають обмеження рекомендованої температури 60 °C
- Механічне. Керування, яке здійснюється вручну за допомогою поворотних ручок і механічних кнопок. Моделі з механічним керуванням варті недорого, проте можливості самого керування водночас досить обмежені та містять, зазвичай, лише базові функції.
- ТЭН. ТЕН (трубчастий електронагрівач) являє собою металеву трубку з прокладеною по центру нагрівальною ниткою; простір між трубкою й ниткою заповнений ізолювальним матеріалом із гарною теплопровідністю. ТЕНи нагріваються повільніше, ніж спіралі, мають нижчий ККД і схильні до утворення на них накипу; з іншого боку, термін їхньої експлуатації набагато вищий, а в проточних нагрівачах ТЕНи не так чутливі до повітряних пробок.
- Теплообмінник. Застосовується в газових і непрямих нагрівачах (див. Джерело енергії). Являє собою металеву конструкцію, що нагрівається завдяки спалюванню газу (в газових нагрівачах) або проходженню всередині нагрітого теплоносія (у непрямих). Зазвичай має ребристу форму; це зроблено для того, щоб за порівняно невеликих розмірів забезпечити максимальну площу контакту з нагрівною водою — що більше ця площа, то більше тепла передається воді за одиницю часу й тим ефективніша працює нагрівач.
- Захист від перегрівання. Система безпеки водонагрівача, що автоматично вимикає електроживлення або подавання газу (залежно від типу) у разі досягнення нагрівальним елементом критичної температури. Це дає змогу уникнути перегрівання та пов'язаних із ним неприємностей, починаючи від зламання нагрівача та закінчуючи пожежою.
- Терморегулятор. Пристосування, що дає змогу регулювати температуру води на виході з нагрівача. У накопичувальних моделях (см. «Тип») терморегулятором фактично виставляється максимальна температура нагрівання води в баку; у проточних пристроях ця функція здійснюється завдяки зміні інтенсивності нагрівання.
- Захист від замерзання. Функція, що запобігає замерзанню води в контурах, баку та/або теплообміннику водонагрівача. Буде корисна в тому разі, коли пристрій встановлений у приміщенні з низькою температурою й працює з тривалими перервами. Замерза вода розширюється, що може призвести до пошкодження пристрою; щоб уникнути цього, захист від замерзання відстежує температуру води в пристрої та вмикає нагрівання, коли ця температура знижується до критичного рівня.
- Захист від надлишкового тиску. Система безпеки, що запобігає критичному підвищенню тиску води в нагрівачі. Зазвичай, в основі такого захисту лежить запобіжний клапан, який відкривається у разі досягнення певного рівня тиску та зливає надлишків води, даючи змогу уникнути пошкодження нагрівача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 50 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Потужність номінальна | 2.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 138 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1315 мм |
| Глибина | 496 мм |
| Ширина | 470 мм |
- Ціна: 29 099 ₴


