Котел Hidromix Long Burning Automatic 20 кВт

- Готово до відправки
- Код: 32HM0511
86 483 ₴
Котел Hidromix Long Burning Automatic 20 кВт
Твердопаливний котел Hidromix Long Burning Automatic тривалого горіння циліндричної форми призначений для опалення як індивідуальних житлових, так і виробничих приміщень.
Котел має унікальний спосіб спалювання палива, за якого горить не все завантаження, наявне в пачці, а всього 10-15 см верхнього шару. Підігріте вихідним димом повітря спрямовується в вогнище горіння за допомогою повітророзподільника. Після згоряння одного шару дров повітророзподільник опускається нижче та завжди тримається на рівні дров, що палають. Отже, горіння твердого палива в котлі відбувається повільно, але інтенсивніше й ефективніше.
Переваги:
- Котел має високий коефіцієнт функціональної роботи під час роботи в різних режимах.
- Стабільний і оптимальний режим роботи котла: мінімальний — 7 годин; максимальний — 34 години; повне згоряння палива забезпечує економну витрату палива;
- Циліндрична форма котла допомагає уникнути впливу коливання тиску на стінки котла, у такий спосіб дає змогу продовжити термін експлуатації котла
Сталевий котел тривалого горіння Hidromix Long Burning має високий коефіцієнт корисної дії — 82%, що робить його чудовим вибором для опалення приватних будинків і промислових приміщень. Розроблений для людей із високими вимогами до економії палива та засобів, підходить для різних типів опалювальних систем і палива.
Найбільша ефективність досягається під час використання деревини твердих порід, вологістю не більш ніж 20%, але конструкція котла дає змогу продуктивно спалювати та низькокалорійне тверде паливо, деревні відходи (тирсу, стружку та інше).
Для зручності, котел тривалого горіння Hidromix Long Burning обладнаний автоматикою, яка дасть змогу йому працювати ефективніше та економніше до 15% палива. Під'єднується до димохідної труби, діаметром — 160 мм. Установлення пелетного пальника для автоматизації роботи котла, у ньому не передбачено.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hidromix |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 286 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Об'єм води в котлі | 50 л |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 86 483 ₴


