Dalapro S мішок 15л, (27кг) Полімерна шпаклівка для механізованого нанесення

-5%
- Готово до відправки
1 350 ₴
1 282,50 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економічна полімерна шпаклівка для механізованого нанесення Мішок 15л, (27кг)
Готова до використання паста для суцільного та локального фінішного шпаклювання з використанням безповітряних та гвинтових машин.
Для внутрішніх робіт з новим будівництвом та ремонтом.
Висока адгезія до більшості основ. Добре шліфується. Забезпечує гладку і міцну поверхню для подальшої обробки.
Зв'язувальний латексний сополімер. Наповнювач - мармуровий доломіт.
Характеристика:
| ОСНОВНІ | |
| Фасування | мішок 15л, (27кг) |
| Колір | білий |
| ШПАКЛІВКА | |
| Щільність | 1,8 кг/л |
| Розмір зерна | max. 0,3 мм |
| Розмір форсунки | min. 0,035 |
| Витрата: для фінішного шару (до 0,5 мм) | 2-3 м2/л |
| Витрата: при шарі 1 мм | 1л/1м² |
| Товщина кулі | до 3 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швеція |
| Тип шпаклівки | Полімерна |
| Призначення шпаклівки | Фінішна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Спосіб нанесення | Механізований |
| Колір | Білий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 27 |
| Фасовка матеріалу (л) | 15 |
- Ціна: 1 282,50 ₴
