Barlinek Підкладка Тиха хода 7 мм 6,99 м.кв.

- Немає в наявності
- Код: PLE-SZA-7
780,40 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екологічний матеріал, стійкий при навантаженнях (витримці при тиску 15т/м2), що продовжить термін служби покриття для підлоги, поглащение звуку: 15-19 дБ, коефіцієнт теплопровідності 0,07 Вт/мК, вирівнювання нерівностей: до 3 мм, щільність : 250 кг/м3, довжина 790 мм, ширина 590 мм, товщина 7 мм, в упак 6,99 м2.
| Характеристики | |
| Країна виробник | Польща |
| Бренд | Barlinek |
| Товщина (мм) | 7 |
| Довжина (мм) | 790 |
| Ширина (мм) | 590 |
| Площа упаковки (м2) | 6,99 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barlinek |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 590 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 780,40 ₴



