Amorim Коркова підкладка 4 мм 1х10 м під ламінат та паркет (Португалія)

- Немає в наявності
- Код: 4110-10
2 473 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коркова підкладка товщиною 4 мм по 10 м2 в рулоні
Рулонна технічна пробка стелиться під "плаваючі" покриття для підлоги, паркетну дошку і ламінований паркет. Застосовується для підвищення теплоізоляції, звукоізоляції, а також для вирівнювання рівня підлоги між різними приміщеннями.
До основних переваг підкладки належить:
- її термо- та шумоізоляційні властивості; стійкість до впливу хімічних речовин та води;
- лінійні розміри та технічні характеристики рулонна пробка не змінює протягом усього терміну експлуатації;
- на ній не утворюється конденсація вологи, поверхня антистатична;
- укладається практично скрізь: будинки, в офісних приміщеннях, торгових центрах, готелях, ресторанах, кафе, лікарнях, дит. садах, школах.
Натуральний, екологічно чистий продукт. Дуже довговічний матеріал, не злежується, не гниє, має високі показники по тепло-звукоізоляції. Виготовлена з натурального матеріалу - кори коркового дуба. Пробка має прекрасне звукопоглинання (18 Дб), створює теплоізоляцію, і покращує мікроклімат в приміщенні. Має анті-алергені характеристиками. Вирівнює дрібні нерівності поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amorim |
| Країна виробник | Португалія |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Тип підлогового покриття | Лінолеум, Ламінат, Паркет |
| Фольгована підкладка | Ні |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 10000 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Матеріал | Пробка |
| Звукоізоляція | 18 дБ |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Площа покриття | 10 м² |
- Ціна: 2 473 ₴








