ROUND комплект : унітаз підлоговий з сидінням Soft-close + бачок

- Немає в наявності
- Код: 1822550199
18 748,45 ₴
ROUND комплект: унітаз підлоговий з сидінням Soft-close + бачок (RN-0665-RC-C + RN-0665-RC-T)
Всі чаші унітазів Koller Pool – безобідкові. Бачок до підлогового унітазу комплектується впускним-випускним механізмом від ТМ Geberit, а це наявність подвійного змиву 3 і 6 літрів.
Основним матеріалом керамічних виробів Koller Pool є фарфор, який виробляється з білої глини при температурі випалу 1250'С і відрізняється від санфаянсу відсутністю пор на поверхні. Тому кераміка Koller Pool не вбирає бактерії, бруд, побутову хімію та зберігає початковий білосніжний колір протягом усього терміну користування. Всі керамічні вироби Koller Pool проходять тест на відсутність мікротріщин та тест на навантаження згідно європейських стандартів.
Гарантія на кераміку Koller Pool складає 10 років.
Габарити унітаза (ВхШхГ), см
84,5 x 38 x 66,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Підвід води в бачок | Знизу |
| Вага | 50.2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 420 мм |
- Ціна: 18 748,45 ₴



