Steico UNDERWOOD Підкладка під ламінат Тиха хода 10 мм 4.661 м.кв

- В наявності
975 ₴/упаковка
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Steico UNDERWOOD Підкладка під ламінат Тиха хода 10 мм 4.661 м.кв
Підкладка Steico UNDERWOOD складається з деревних волокон. Без шкідливих домішок і барвників. Екологічний продукт забезпечує чудову теплоізоляцію в зимовий період. UNDERWOOD - забезпечує енергозбереження та економить ваші кошти. відмінна звуко- і шумоізоляція. Вирівнює нерівності поверхні до 1,0 мм.
| Характеристики | |
| Країна виробник | Польща |
| Бренд | STEICO |
| Товщина (мм) | 10 |
| Довжина (мм) | 790 |
| Ширина (мм) | 590 |
| Площа упаковки (м2) | 4.661 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steico |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 590 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Матеріал | Дерев'яне волокно |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 975 ₴/упаковка


