Двері для лазні та сауни Tesli Lux Graphite 1900х700

- Готово до відправки
- Код: 016165
9 840 ₴
Двері для лазні та сауни Tesli Lux Graphite 1900х700
Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Lux Graphite 1900х700:
1. Полотно виготовлене із 8 мм загартованого скла сірого кольору (сталініту), яке має високу механічну міцність і термостійкість.
2. Регулюємі петлі із нержавіючої сталі в масі з декоративними накладками.
3. Потовщений короб із липи товщиною 92 мм.
4. Двері універсальні (досить перевернути для зміни лівого або правого відкриття).
5. Без порогу. Як додаткову опцію Ви можете замовити поріг.
6. Механізм закриття знаходиться у дверному коробі.
7. Надійна роликова защіпка забезпечує довготривалу експлуатацію.
8. Термостійкий ущільнювач зберігає паро-температурні показники в сауні.
Гарантія - 12 місяців.
Всі вироби ТМ "Tesli" мають необхідні сертифікати й гігієнічні висновки для застосування на території України.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Скло |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Порода дерева | Липа |
| Тип скла | Загартоване |
| Виконання скла | Тоноване |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Конструктивні особливості | Без порогу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 1900 мм |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип відкривання | універсальні ( праві або ліві) |
| Висота по коробу | 1870 мм |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Розмір | 1900х700 |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Прозорість | прозорі |
- Ціна: 9 840 ₴







