Огорожа світильника Tesli "Amber" з гімалайською сіллю

- Готово до відправки
- Код: 016419
2 394 ₴
Огорожа світильника Tesli "Amber" з сіллю
Огорожа світильника Tesli "Amber" з гімалайською сіллю стане ідеальним доповненням для вашої лазні чи сауни, оскільки:
- утворює комфортне, м'яке світло;
- корисно для здоров’я завдяки цілющим властивостям рожевої солі;
- забезпечує безпеку, захищаючи світильник від вологи та випадкових дотиків;
- завдяки липі, яка використовується в конструкції, огорожа не перегрівається, не вбирає вологу;
- при нагріванні липа виділяє ефірні олії з оздоровчим ефектом.
ХарактеристикиТип: огородження
Висота: 340 мм
Глибина: 85 мм
Гарантія: 6 місяців
Країна виробника: Україна
Матеріал: липа, гімалайська сіль
Ширина: 340 мм
Такий елемент декору гармонійно доповнить інтер’єр парної, створюючи атмосферу затишку і релаксу. Встановлення цього аксесуара допоможе зробити ваш відпочинок у сауні не тільки комфортним, але й корисним для здоров’я.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Тип комплектуючого | Города для світильника |
| Матеріал | липа, гімалайська сіль |
| Глибина | 85 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 340 мм |
- Ціна: 2 394 ₴

