Шайка для сауни Tesli 5 л. із термодеревини та нерж. вставкою для лазні та сауни

- Готово до відправки
- Код: 016149
1 980 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шайка Tesli 5 л. із термодеревини та нерж. вставкою
Шайка призначена для зберігання запасу води. Корпус та ручка виготовлені із термованої деревина, кільця - із нержавіючої сталі. Дана модель оснащена внутрішньою вставкою із нержавіючої сталі, яка забезпечує тривалий термін та зручність експлуатації.
ХарактеристикиТип: шайка
Висота з ручкою: 350 мм
Діаметр: Верхня частина 230 мм, нижня частина 190 мм
Гарантія: 6 місяців
Країна виробника: Україна
Матеріал відра: термований ясень
Матеріал кріпильних деталей: нержавіюча сталь
Об `єм: 5л
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ємності | Шайка |
| Об`єм | 5 л |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр | 230 мм |
| Довжина ручки | 110 мм |
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | Нержавіюча сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал відра | термований ясень |
| Матеріал кріпильних деталей | нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 980 ₴



