Огорожа світильника Tesli "Сідней" термо

- Готово до відправки
- Код: 014348
1 332 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огорожа світильника для сауни Tesli "Сідней" термо
Щоб атмосфера в лазні була затишною і заспокійливою, освітлення має бути м'яким і неяскравим. Створити комфортну атмосферу допомагають дерев'яні огорожі для світильників. Абажури виготовлені з термомодифікованої деревини і вологостійкої липи. Якісна обробка деревини робить огорожу вишуканою прикрасою інтер'єру. Міцний і довговічний матеріал відмінно підходить для експлуатації в лазні і сауні, виріб зберігає колір, не деформується з часом. Модель «Сідней» призначена для кріплення до прямої стіні.
ХарактеристикиТип: огородження
Висота: 295 мм
Глибина: 180 мм
Гарантія: 6 місяців
Країна виробника: Україна
Матеріал: липа, термолипа
Ширина: 295 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Города для світильника |
| Матеріал | липа, термоліпа |
| Глибина | 180 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 295 мм |
- Ціна: 1 332 ₴



