Огорожа світильника в сауну Tesli "Сідней" кутовий термо

- Готово до відправки
- Код: 014349
1 332 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огорожа світильника для сауни Tesli "Сідней" кутовий термо
Огородження «Сідней» призначене для декорування світильників, розміщених в кутку приміщення лазні або сауни. Абажур з натуральної липи м'яко розсіює світло, вносить в атмосферу затишок і гармонію. Огородження не тільки прикрашають інтер'єр, але і захищають споживачів електричного струму від випадкових ушкоджень. Ми виготовляємо вироби на власному виробництві з високоякісної, екологічно чистої деревини, стійкої до вологи і перепадів температур. Дана модель огородження поєднує дерево та термодерево.
ХарактеристикиТип: огородження
Висота: 295 мм
Глибина в кутку: 185 мм
Гарантія: 6 місяців
Країна виробника: Україна
Матеріал: липа, термолипа
Ширина: 200 х 200 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Города для світильника |
| Глибина в кутку | 185 мм |
| Матеріал | липа, термоліпа |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 295 мм |
- Ціна: 1 332 ₴




