Двері для лазні та сауни Tesli Briz 1900х700

- Готово до відправки
- Код: 013885
7 626 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двері для лазні та сауни Tesli Briz 1900х700
Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Briz 1900х700:
- Полотно виготовлене із 6 мм загартованого скла (сталініту), яке має високу механічну міцність і термостійкість.
- Регулюємі петлі із нержавіючої сталі в масі з декоративними накладками.
- Короб із липи.
- Двері універсальні (досить перевернути для зміни лівого або правого відкриття).
- Без порогу. Як додаткову опцію Ви можете замовити поріг.
- Механізм закриття знаходиться у дверному коробі.
- Надійна роликова защіпка забезпечує довготривалу експлуатацію.
- Термостійкий ущільнювач зберігає паро-температурні показники в сауні.
Гарантія - 12 місяців.
ХарактеристикиРозмір: 1900х700
Вид: в сауну
Тип: скляні
Висота по коробу: 1870 мм
Ширина по коробу: 680 мм
Прозорість: прозорі
Товщина полотна: 6 мм
Наявність порогу: без порогу
Тип відкривання: універсальні ( праві, ліві )
Колір: бронза
Порода деревини: липа
Гарантія: 12 міс.
Країна виробника: Україна
Матеріал: Загартоване скло + дерево
Доставляємо по всій Україні!
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Скло |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Порода дерева | Липа |
| Тип скла | Загартоване |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Конструктивні особливості | Без порогу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 1900 мм |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип відкривання | універсальна (права, ліва) |
| Висота по коробу | 1870 мм |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Колір | бронза |
| Прозорість | прозорі |
- Ціна: 7 626 ₴








