Вікно для сауни Tesli "Преміум" 600х500

- Готово до відправки
- Код: 012037
9 660 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вікно для сауни Tesli "Преміум" 600х500
Вікна із липи для лазні та сауни від ТМ «Tesli» створені для використання в парних кімнатах. Вони зроблять сауну більш затишною і комфортною. Вікна виготовляються за унікальною технологією «Tesli», яка забезпечує стійкість до температурних і кліматичних навантажень. Критичним перепадам температур успішно протистоїть склопакет із загартованим склом. Конструкція виробу дозволяє провітрювати приміщення після експлуатації.
ХарактеристикиВид: поворотне
Тип: вікно для лазні та сауни
Висота по коробу: 500 мм
Ширина по коробу: 600 мм
Глибина: 78 мм
Гарантія: 12 місяців
Країна виробника: Україна
Матеріал: липа
Склопакет: двокамерний, 3 скла
Товщина склопакету: 38 мм, загартований
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення вікна | Звичайне |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | вікно для лазні та сауни |
| Тип | поворотне |
| Висота по коробу | 500 мм |
| Ширина за коробом | 600 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Матеріал | Липа |
| Склопакет | двокамерний, 3 скла |
| Товщина склопакету | 38 мм, загартований |
- Ціна: 9 660 ₴


