Запарник Tesli 20 л. із термодеревини та нержавіючою вставкою з кришкою

- Готово до відправки
- Код: 012234
6 582 ₴
Запарник Tesli 20 л. із термодеревини та нержавіючою вставкою з кришкою
Запарник - це корисний і функціональний аксесуар, без якого неможливо уявити повноцінний відпочинок в лазні. Дана модель запарника має корпус з термодерева, оснащується нержавіючими кільцями, двома ручками і кришкою з отвором для віника. Конструкція дозволяє довго зберігати тепло, що сприяє більш якісному і рівномірному запарюванню віника. Наявність внутрішньої вставки із нержавіючої сталі робить запарник зручнішим і довговічним.
ХарактеристикиТип - Запарники
Висота - 360 мм
Діаметр - 345 мм
Гарантія - 1 рік
Матеріал - Дерево + нержавіюча сталь
Ширина з ручками 445 мм
Країна-виробник товару - Україна
Додаткові характеристики - 20 літрів
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ємності | Запарник |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Липа |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 360 мм |
| Діаметр | 345 мм |
| Довжина ручки | 50 мм |
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево + нержавіюча сталь |
| Гарантія | 1 рік |
| Ширина з ручками | 445 мм |
- Ціна: 6 582 ₴


