Запарник Tesli 20 л із термодеревини та пластмасовою вставкою з кришкою

- Готово до відправки
- Код: 013154
2 778 ₴
Запарник - це корисний і функціональний аксесуар, без якого неможливо уявити повноцінний відпочинок в лазні. Дана модель запарника має корпус із термодеревини, оснащується нержавіючими кільцями, двома ручками і кришкою з отвором для віника. Конструкція дозволяє довго зберігати тепло, що сприяє більш якісному і рівномірному запарюванню віника. Наявність внутрішньої пластикової вставки робить запарник зручнішим і довговічним.
ХарактеристикиТип - Запарники
Висота - 360 мм
Діаметр - 345 мм
Гарантія - 1 рік
Матеріал - Дерево + пластик
Ширина з ручками 445 мм
Країна-виробник товару Україна
Додаткові характеристики - 20 літрів
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ємності | Запарник |
| Матеріал ємності | Липа |
| Матеріал ручки | Липа |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 360 мм |
| Діаметр | 345 мм |
| Довжина ручки | 50 мм |
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево + пластик |
| Гарантія | 1 рік |
- Ціна: 2 778 ₴


