Запарник Tesli 15 л із термолипи з пластмасовою вставкою та кришкою

- Готово до відправки
- Код: 013153
2 526 ₴
Запарник Tesli із термолипи з пластмасовою вставкою 15 л
У хорошій лазні просто не обійтися без надійного і якісного запарника. Пропонуємо вашій увазі запарник об'ємом 15 літрів, виготовлений з термованної липи і оснащений кільцями з нержавіючої сталі. У комплектацію виробу входить дерев'яна кришка. Унікальна особливість запарника полягає в наявності дуже зручного елемента - пластикової вставки, яка не пропускає воду і не нагрівається. Для виготовлення виробу ми використовуємо добірну деревину і якісну металеву фурнітуру, тому сміливо гарантуємо, що наша продукція буде служити вам довгі роки.
ХарактеристикиТип - запарник
Висота - 185 мм
Діаметр - 400 мм
Гарантія - 6 місяців
Матеріал відра - термована липа, вільха
Матеріал вставки - пластмаса
Матеріал кріпильних деталей - нержавіюча сталь
Об`єм - 15 л
Ширина з ручками 500 мм
Країна-виробник товару - Україна
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ємності | Запарник |
| Матеріал ємності | Липа |
| Матеріал ручки | Липа |
| Об`єм | 15 л |
| Висота | 185 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Довжина ручки | 50 мм |
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Матеріал відра | термована липа, вільха |
| Матеріал вставки | пластмаса |
| Матеріал кріпильних деталей | нержавіюча сталь |
| Ширина з ручками | 500 мм |
- Ціна: 2 526 ₴


