Водоспад-циліндр Tesli з нержавіючої вставкою 30 л

- Готово до відправки
- Код: 012235
16 032 ₴
Водоспад-циліндр - вдосконалена модель підвісного обливного пристрою для лазні. Обсяг резервуара - 30 літрів. Циліндр, що обертається навколо осі, розташовується горизонтально, тому підходить для приміщень з низькими стелями. Щоб перевернути ємність, потрібно злегка потягнути за мотузку. Резервуар заповнюється водою автоматично, рівень води регулюється поплавковим клапаном. Система підключається до водопроводу через гнучкий шланг. Для виготовлення водоспаду для лазні ми застосовуємо високоякісні матеріали: термодерево і нержавіючу сталь.
Основні характеристики:
✔ Об’єм: 30 л – достатньо для ефективного контрастного обливання.
✔ Матеріал: термодеревина та нержавіюча сталь – стійка до корозії та впливу вологи.
✔ Автоматичне наповнення води – підключення через трубу 1/2 дюйма.
✔ Швидке наповнення: за технічної можливості рекомендується підключити дві труби 1/2 дюйма та встановити додатковий поплавковий клапан.
✔ Зручна система кріплення – легке встановлення та комфорт у використанні.
✔ Сучасний дизайн – стильний вигляд, який доповнить будь-яку парну.
Як працює?
Обливний пристрій автоматично наповнюється водою через трубу 1/2 дюйма. Якщо є можливість підключення двома трубами, вода буде набиратися ще швидше, а додатковий поплавковий клапан допоможе регулювати рівень води без надмірного тиску.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
ХарактеристикиТип
Відро-водоспад
Гаранія
6 місяців
Матеріал
Дерево + нержавіюча сталь
Об `єм
30 л
Країна-виробник товару
Україна
Додаткові характеристики
Вставка з нержавіючої сталі. Об'єм 30 л. Висота 38 см. Ширина 56 см. Винос від стіни 39 см. Поплавковий клапан у комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ємності | Відро-водоспад |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 380 мм |
| Діаметр | 340 мм |
| Довжина ручки | 450 мм |
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Дерево + нержавіюча сталь |
| Тип | Відро - водоспад |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Вставка з нержавіючої сталі. Обсяг 30 л. Висота 38 см Ширина 56 див. Винос від стіни 39 див. Поплавковий клапан в комплекті. |
- Ціна: 16 032 ₴

