Світильник LINDNER Lisilux E27 для лазні та сауни

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 104760
384 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник LINDNER Lisilux E27 для лазні та сауни
Світильник ідеально підходить для освітлення бань та саун як зовні, так і всередині приміщення. Також їх можна використовувати у ванних кімнатах.
Перевагами світильника LINDNER Lisilux є:
- Силіконова прокладка між плафоном та основою світильника робить конструкцію термостійкою, забезпечуючи надійний захист від вологи.
- У даному освітлювальному приладі високий клас захисту IP 54. Він надійно захищений від пилу, а також від бризок води, що потрапляють у будь-якому напрямку.
- Світильник легко та безпечно монтується у приміщенні парної. Також дуже зручний у використанні. Цоколь для лампи Е27, лампу в якому легко замінити без особливих зусиль.
- Світильник витримує температуру до 125° C завдяки цьому світло в парній м'який розсіюється рівномірно по всьому приміщенню парної. Для кращого ефекту світильник встановлюють у парній та закривають огорожею з натурального дерева.
|
Виробник |
LisiLux |
|---|---|
|
Призначення освітлення |
освітлення саун, лазень, ванних кімнат |
|
Клас захисту, IP |
IP 54 |
|
Витримують, t°С |
до 125°С |
|
Цоколь лампи |
E27 |
|
Потужніть лампи |
40/60Вт. |
|
Корпус |
керамічний |
|
Плафон |
термо-скло, білий-мат. |
|
Кількість ламп |
одна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 384 ₴
