Шумоізоляція для каналізаційних труб NSP SOFT діаметром 110 мм

- Готово до відправки
1 590 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акустична шумоізоляція NSP SOFT для каналізаційних труб діаметром 110 мм
У комплект входить:
- Листи розміром 395 х 500 х 8 мм - 6 шт.
- Листи розміром 150 х 430 х 8 мм - 2 шт.
- Стрічка монтажна самоклеюча шириною 50 мм - 6 м
Комплект розрахований на 3 метри труби діаметром 110 мм
Товщина: 8мм
Шари: Спінений синтетичний каучук на клейовий основі, бутилкаучуковий герметик, алюмінієва фольга із захисною плівкою PET.

Застосування: для боротьби з побутовими шумами, а саме для звукоізоляції каналізаційних стояків, сталевих ванн, мийок, металевих ємностей, козирків, відливів та інших металевих елементів конструкції.
Багатошарова шумоізоляція NSP SOFT - ефективне звукоізоляційне рішення
- Знижує рівень шуму на 24 dB;
- Знижує рівень вібрації, атмосферного, ударного і резонансного звуків;
- Захищає поверхню від утворення корозії;
- Гнучкий і еластичний матеріал забезпечує простий монтаж на поверхні зі складним рельєфом;
- Фольгований шар дозволяє використовувати ізоляцію при температурі від -50 до +100°C;
- Тривалий термін експлуатації;
- Екологічно безпечний матеріал. Допустиме застосування в житлових приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Нормаізол |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Віброізоляція, Поліпшення акустики приміщень, Зниження ударного шуму, Звукоізоляція |
| Область застосування | Для інженерного обладнання |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Екологічний матеріал | Так |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Еластичність матеріалу | Так |
| Технічні характеристики | |
| Індекс зниження приведеного рівня ударного шуму, dB | 24 |
| Шари матеріалу | Фольга із захисною плівкою ПЕТ, бутилкаучук, спінений каучук, клейовий шар з армуючою сіткою, захисна силіконізований антиадгезійний плівка |
| Комплектація | 6 аркушів - 395 мм х 500 мм; 2 аркуша 150 мм х 430 мм; стрічка монтажна 50мм - 6 м. пог. |
- Ціна: 1 590 ₴



