Душовий піддон Koller pool сталевий 90x90 см квадратний

-30%
- Готово до відправки
- Код: 1733640102
4 600 ₴
3 220 ₴
+380 (67) 650-32-76
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душовий піддон Koller pool сталевий 90x90 см квадратний
Опис
• Країна виробник: Австрія
• Виробник: Koller Pool
• Серія: E
• Гарантія: 24 міс.
• матеріал: сталь-емаль
• отвір під сифон Ø58
• Розмір: 900х900х145 мм
• Тип: душовий піддон
• Форма: квадратна
• Спосіб встановлення: універсальний
• Матеріал: емальована сталь
• Вид піддону: середній
• Панель до піддону: відсутній
• Антиковзна поверхня
• Колір білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Форма піддону | Квадратна |
| Матеріал піддону | Сталь емальована |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Пристінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 145 мм |
- Ціна: 3 220 ₴


